REKLAMA
Znaleziono 5424 wyników
Nowa siedziba Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie ‎coraz bliżej. Wmurowano kamień węgielnyartykuł
Pokaż artykuł
Nowa siedziba Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie ‎coraz bliżej. Wmurowano kamień węgielny
Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego wraz z aktem erekcyjnym zainaugurowało 16 kwietnia 2026 r. kolejny etap inwestycji realizowanej przez Budimex SA. Nowoczesny kompleks policyjny w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie) znacząco poprawi warunki pracy funkcjonariuszy oraz bezpieczeństwo mieszkańców regionu. Wartość inwestycji wynosi blisko 40 mln zł.
REFIELD uroczyście wmurował kamień węgielny pod Bramę Bieszczad w Sanoku [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
REFIELD uroczyście wmurował kamień węgielny pod Bramę Bieszczad w Sanoku [FILM+ZDJĘCIA]
W ubiegłym tygodniu na placu budowy parku handlowego Brama Bieszczad w Sanoku odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego. W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele firmy Refield z Fabianem Erykiem Barbarowiczem – Prezesem Zarządu oraz Mateuszem Świętochowskim – Członkiem Zarządu na czele, Burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski, Starosta Powiatu Sanockiego Robert Pieszczoch, poseł na Sejm Bartosz Romowicz, marszałek województwa podkarpackiego Małgorzata Jarosińska-Jedynak, inni przedstawiciele władz samorządowych oraz generalny wykonawca – firma P.H.U. GRA-MAR Joanna Woźniak. Akt został podpisany i wmurowany w fundament obiektu przez uczestników uroczystości jako trwała pamiątka rozpoczęcia inwestycji oraz świadectwo wspólnego wysiłku osób zaangażowanych w jej powstanie. Uroczystość odbyła się 14 listopada 2025 roku.
W Poznaniu wmurowano kamień węgielny na budowie nowej krytej pływalni [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Poznaniu wmurowano kamień węgielny na budowie nowej krytej pływalni [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
Nowoczesna kryta pływalnia powstaje przy ul. Taborowej, w sąsiedztwie parku Manitiusa. Przed świętami na placu budowy odbyła się uroczystość wmurowania kapsuły czasu z aktem erekcyjnym, czyli pamiątki dla kolejnych pokoleń. Pierwsi mieszkańcy będą mogli pływać w basenie w 2026 roku.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Gdańsk] Hotel "Globus"
Gdańsk, Rudniki
[Kraków] Hotel, Plac Kossaka 6inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Hotel, Plac Kossaka 6
Kraków, Śródmieście, Plac Kossaka 6
[Wrocław] Grand City Hotelinwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Grand City Hotel
Wrocław, Stare Miasto, Rzeżnicza 1
[Łódź] Hotel Ambasador Premiuminwestycja
Pokaż inwestycję
[Łódź] Hotel Ambasador Premium
Łódź, Widzew, Kilińskiego 145
[Poznań] Hotel Altusinwestycja
Pokaż inwestycję
[Poznań] Hotel Altus
Poznań, Stare Miasto, Święty Marcin 40
[Warszawa] Hotel Lordinwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Hotel Lord
Warszawa, Włochy, Aleja Krakowska 218
Hotel Legsinwestycja
Pokaż inwestycję
Hotel Legs
Łódź, Śródmieście, Ogrodowa 21
Hotel Grandinwestycja
Pokaż inwestycję
Hotel Grand
Kraków, Śródmieście, Sławkowska 7
Equinor rusza z budową bazy serwisowej w Łebie. Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Equinor rusza z budową bazy serwisowej w Łebie. Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego [ZDJĘCIA]
W Łebie, gdzie wiatr i morze od lat kształtują krajobraz, rozpoczął się nowy rozdział w historii miasta i regionu. We wtorek, 4 marca 2025 roku został symbolicznie wmurowany kamień węgielny pod budowę bazy operacyjno-serwisowej morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3. To strategiczna inwestycja Equinor, która umacnia pozycję regionu jako ważnego ośrodka morskiej energetyki wiatrowej w Polsce, a także szansa na rozwój rynku pracy i kooperacji z lokalnym łańcuchem dostaw.
[Wrocław] Bajkowy ibis Styles Wrocław Centrumartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Bajkowy ibis Styles Wrocław Centrum
Od 1 października br. każdy może przenieść się do zaczarowanego świata Alicji z Krainy Czarów. Ibis...
[Wrocław] „W drodze do elektromobilności” – czy deweloperzy przyczynią się do wzrostu popularności aut elektrycznych?artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] „W drodze do elektromobilności” – czy deweloperzy przyczynią się do wzrostu popularności aut elektrycznych?
Obecnie rocznie w Polsce sprzedaje się zaledwie około stu aut elektrycznych – dla porównania w Norwe...
Wrocław: Cavatina zamieni dawną, zabytkową fabrykę w biurowiec. Do tego zbuduje nowy budynekartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Cavatina zamieni dawną, zabytkową fabrykę w biurowiec. Do tego zbuduje nowy budynek
Krakowski deweloper zakupił w ubiegłym roku dwie nieruchomości przy ulicy Sikorskiego, przy zbiegu z...
Polska Grupa Zbrojeniowa finalizuje kolejne inwestycje w ramach I fazy programu Wisłaartykuł
Pokaż artykuł
Polska Grupa Zbrojeniowa finalizuje kolejne inwestycje w ramach I fazy programu Wisła
5 czerwca nastąpiło oficjalne odebranie kolejnego etapu projektu budowy i wyposażania laboratorium Hardware-In-The-Loop w Zielonce. W budynku zainstalowane zostały urządzenia do symulacji rakiet, w tym m.in. system gimbala. To kolejna w ostatnim czasie inwestycja zrealizowana z Lockheed Martin w ramach zobowiązań offsetowych do programu Wisła.
 Wrocław - miasto spotkań z zyskami [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław - miasto spotkań z zyskami [FILM]
Kontynuujemy naszą serię filmów z największych miast w Polsce. Dziś odwiedzamy Wrocław. To jedno z najważniejszych, największych i najpiękniejszych miast w Polsce. Ostatnie lata to okres wielkiej rewitalizacji tego miasta i wielki plac budowy. Powstaje wiele różnego rodzaju inwestycji. Kolejne projekty są w planach. Wrocław to też bardzo ważne miasto dla nas. To właśnie tu powstał nasz portal Investmap.pl
W centrum Krakowa powstaje nowy, czterogwiazdkowy hotel [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Krakowa powstaje nowy, czterogwiazdkowy hotel [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski zostanie wkrótce otwarty nowy hotel. Firma Fronton podpisała z Meininger Hotels 20-letnią umowę najmu nowego hotelu w Krakowie, przy ul. Grzegórzeckiej 10. W wyborze operatora hotelowego oraz negocjacjach umowy najmu doradzała firma PNConsulting.
Futurystyczny hotel Blow Up Hall w Poznaniu, należący wcześniej do Grażyny Kulczyk, ma nowych właścicieliartykuł
Pokaż artykuł
Futurystyczny hotel Blow Up Hall w Poznaniu, należący wcześniej do Grażyny Kulczyk, ma nowych właścicieli
W centrum Poznania, na terenie kompleksu Stary Browar, zostanie ponownie otwarty Hotel Blow Up Hall. Obiekt pozostawał zamknięty od wiosny 2020 roku. Hotel należący wcześniej do jednej z najbogatszych Polek – Grażyny Kulczyk, ma nowych właścicieli. To firma Jantex Polska Sp. z o.o., należąca do Patrycji i Macieja Kujawskich.
W centrum Krakowa powstaje nowy, czterogwiazdkowy hotel [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Krakowa powstaje nowy, czterogwiazdkowy hotel [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski zostanie wkrótce otwarty nowy hotel. Firma Fronton podpisała z Meininger Hotels 20-letnią umowę najmu nowego hotelu w Krakowie, przy ul. Grzegórzeckiej 10. W wyborze operatora hotelowego oraz negocjacjach umowy najmu doradzała firma PNConsulting.
REKLAMA